Dron na wesele – filmowanie wesela za pomocą drona

Ślub to niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej. Każdy chce, by wyglądał wyjątkowo. Niemniej ważne są pamiątki z wesela. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi odchodzi od tradycyjnych zdjęć czy filmowania. Teraz hitem niejednego wesela jest filmowanie gości oraz Pary Młodej z powietrza. Odbywa się to za pomocą drona, który jest obsługiwany przez pilota-operatora oraz operatora kamery. Zapraszamy do zapoznania się z ceną w zakresie filmowania wesela za pomocą drona. Ponieważ siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie to z skorzystania z naszych usług szczególnie zachęcamy mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości.

Dron na wesele - filmowanie kościoła z drona

Dlaczego dron na wesele?

Przede wszystkim dlatego, że jest to oryginalny pomysł na filmowanie Państwa wesela. Filmowanie z lotu ptaka sprawi, że uroczystość nabierze wyjątkowego klimatu. To już nie będą długie i nudne godziny monotonnego filmu, którego nikt nie będzie chciał oglądać. Dron doda uroczystości niepowtarzalnego klimatu.

Młoda Para zyska wyjątkowe ujęcia na przykład podczas drogi z kościoła do restauracji czy hotelu. Dron może się wznieść nawet na wysokość około trzysta metrów, co umożliwi uzyskanie szerszej perspektywy z ujęć z dużych powierzchni. Dzięki temu będą Państwo mogli uzyskać efekt niczym z romantycznego filmu.

Urządzenie może być także wyposażone w podgląd “na żywo”. Dzięki niemu Nowożeńcy i goście weselni będą mogli oglądać się na telebimie, który będzie znajdował się na sali weselnej. Będzie to niewątpliwa atrakcja wesela, dzięki której nabierze ono niepowtarzalnego charakteru.

Oprócz tego dajemy Państwu możliwość plenerowej sesji ślubnej kręconej dronem. Dodatkowo można ją uatrakcyjnić ścieżką dźwiękową oraz napisami. Będzie to wyjątkowa pamiątka, do której z pewnością nie raz Państwo wrócą.

Sterowanie dronem oraz filmowanie

Aby powstał dobry film, potrzebny jest nie tylko profesjonalny sprzęt, ale także utalentowany kamerzysta. Nasza firma to grupa pasjonatów dronów, która od lat zajmuje się lotnictwem. Od zawsze marzyliśmy o pracy w powietrzu i stąd zrodził się pomysł na firmę. W skład naszego zespołu wchodzą między innymi: zawodowy pilot samolotowy oraz wykwalifikowani instruktorzy UAVO.

Kierowanie dronem oraz kamerowanie nie należy do najprostszych zadań. Urządzenie może osiągnąć prędkość nawet do stu kilometrów, więc wymaga profesjonalnej ręki. Nasz doświadczony zespół uchwyci najlepsze momenty z perspektywy. Dzięki temu film będzie niepowtarzalny.

Oprócz wykwalifikowanych pracowników, ważny jest także profesjonalny sprzęt do videofilmowania. W naszej pracy wykorzystujemy tylko profesjonalne modele dronów marki DJI, do których należą: DJI Spark, DJI Phantom 4 Pro oraz DJI Inspire 2.

 

Dron na wesele cena

Cena za filmowanie z powietrza oraz fotografowanie dronem jest ustalana przez nas indywidualnie pod każdego klienta. Będzie ona zależała m.in. od trudności wykonania lotu, czy czasu realizacji. Liczy się także odległość od Klienta. U nas dojazd do 50 kilometrów jest zawarty w cenie.

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety:

 • Quick shot – jego cena zaczyna się od 500 złotych. To proste ujęcia, na które składają się
  2-3 wyloty. Pakiet ten obejmuje do 20 minut filmu 4K 60fps lub 20 zdjęć 20 MP. Jesteśmy do
  godziny na planie.
 • Half-day – cena od 1000 złotych. To bardziej skomplikowane zlecenia, które wymagają
  większej ilości czasu. W skład pakietu wchodzi 80 minut filmu 4K 60fps lub 80 zdjęć 20 MP.
  Jesteśmy do czterech godzin na planie.
 • Całodzienny plan zdjęciowy – to doskonałe rozwiązanie dla dużych produkcji. Cena pakietu
  zaczyna się od 1600 złotych. Na planie jesteśmy do 8 godzin. Pakiet obejmuje 160 zdjęć 20
  MP lub 160 minut filmu 4K 60fps.

 

Nasza firma ma siedzibę w Warszawie, ale jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce. Kamerowanie dronem to doskonały pomysł na oryginalną pamiątkę z wesela. Dodatkowym atutem jest także to, że urządzenia nie hałasuj. Zapraszamy do skorzystania z drona na weselu – zapraszamy do kontaktu.