Dron to stosunkowo nowoczesny wynalazek. Jest to według definicji – bezzałogowy statek powietrzny, który niegdyś był używany przez wojsko. Obecnie jest dostępny, za odpowiednim pozwoleniem, dla wszystkich. Drony znalazły zastosowanie przede wszystkim w fotografii oraz w nagrywaniu filmów dronem. A to dlatego, że znakomicie się nadają do miejsc niedostępnych lub ciężko dostępnych. Z resztą – drony to także możliwość robienia fotografii z lotu ptaka. To też znajdują zastosowanie podczas różnego rodzaju okoliczności i uroczystości. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług nagrywania dronem – ceną filmowania z powietrza .

Przykładowy dron

Jak działa dron

Obecnie najpopularniejszym rodzajem dronów są takie, do których montuje się małe kamery. To umożliwia filmowanie z powietrza, nagrywanie dronem , a także wykonywanie zdjęć. Oczywiście na rynku istnieje obecnie ogromna ilość różnego rodzaju dronów – im wyższa jest ich klasa i jakość tym bardziej efektowne będą zdjęcia. Dzięki dronom najwyższej klasy i ich możliwościom firmy fotograficzne prześcigają się w osiąganiu coraz to lepszych efektów specjalnych. Dron to jednak nie tylko sam sprzęt. Aby dobrze go obsługiwać potrzeba również sporej wiedzy w tej tematyce. Tylko dzięki temu osiąga się rewelacyjne wyniki w postaci doskonałych zdjęć. Oprócz tego aby korzystać z dronów należy również zapoznać się z przepisów prawnych, które obowiązują na terenie danego kraju.

Cena filmowania z powietrza – cena nagrywania dronem

Warszawska firma GAviation oferuje Państwu profesjonalne usługi wykonywane dronami. Firma dysponuje najnowszej jakości sprzętem oraz wysoce wykwalifikowanym personelem, posiadającym doświadczenie w branży wykonywania zdjęć oraz filmowania za pomocą drona.

W ofercie GAviation otrzymują Państwo takie usługi jak wykonywanie z powietrza zdjęć do filmów i teledysków. Ponadto bardzo atrakcyjną sprawą jest posiadanie zdjęć wykonanych przez drony na przeróżnych eventach i imprezach okolicznościowych typu ślub, komunia, chrzciny. Z pewnością takie zdjęcia i filmy będą pamiątką na całe życie i chętnie będą Państwo wracali do utrwalonych przez drony wzruszających chwil.

 

Najwyższej klasy drony firmy Gaviation umożliwiają również:

  • Wykonywanie fotorelacji z zawodów sportowych.
  • Wykonywanie inspekcji technicznych.
  • Pomoc w wykonywaniu dokumentacji np. terenu dla różnego rodzaju
    przedsiębiorstw.
  • Są również wykorzystywane w leśnictwie czy rolnictwie.
  • Dokumentacja terenów leśnych i rolnych.
  • Projektowanie i wykonywanie wydruków i reklam wielkoformatowych.

Gaviation oprócz wykonywania powyższych spraw może również pomóc Państwu w doborze sprzętu oraz jego serwisie, o ile są Państwo zainteresowani rozpoczęciem przygody z dronami na własną rękę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ceną usługi filmowania z powietrza w firmie Gaviation

 

Ceny jakie znajdą Państwo za usługi firmy GAviation są całkowicie adekwatne do jakości usługi. Najprostsze ujęcia tzw. quick shot to koszt 400 zł (obejmuje dwa, trzy wyloty drona). Ujęcia bardziej skomplikowane i wymagające więcej czasu to koszt 900 zł. Z kolei całodniowy plan zdjęciowy to cena 1400 zł – to już usługa najbardziej profesjonalna, z przeznaczeniem dla dużych produkcji.

Usługi firmy GAviation to największy profesjonalizm, rzetelność i przede wszystkim możliwość kontaktowania się 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Oferujemy także dron na wesele – zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonej przez nas usługi.